Oprogramowanie dla firm

Oferta dla dystrybutorów

Faktura VAT » Oferta dla dystrybutorów

Zarabiaj na dystrybucji i odsprzedaży naszego oprogramowania! Przedsiębiorcom i osobom fizycznym, które szukają dodatkowego zarobku, oferujemy bardzo korzystny model współpracy. Wyróżnia go duża elastyczność – wykorzystaj własne pomysły i wyobraźnię, a rozliczaj się tylko za licencje, które zostały zarejestrowane!

Oferta dla dystrybutorów – model współpracy

Jeśli warunki współpracy przy sprzedaży naszego oprogramowania trafią w Twoje potrzeby, podpiszemy umowę. Otrzymasz od nas dostęp do specjalnego panelu działającego w przeglądarce. Za pomocą prostej i praktycznej aplikacji wygenerujesz dowolną ilość kodów aktywacyjnych do programów dostępnych w naszej ofercie. Co istotne, generujesz je zupełnie bezpłatnie! Rozliczymy się tylko za te klucze, które zostaną zarejestrowane przez użytkownika.

Panel dilera umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży na dowolną firmę. Model współpracy jest bardzo prosty: ze swoimi klientami rozliczasz się Ty. My każdego miesiąca wystawiamy zbiorczą fakturę wyłącznie za te klucze aktywacyjne, które zostały zarejestrowane przez Twoich klientów.

Nieograniczone możliwości

Współpraca w zakresie odsprzedaży oprogramowania naszej firmy niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim jest to znany, funkcjonalny i ceniony program, który cieszy się dużą popularnością i po prostu dobrze sprzedaje. Ponadto, w zakresie metod sprzedażowych masz absolutnie pełną dowolność! Umowa współpracy nie ogranicza Cię w tym zakresie w żadnym stopniu.

To doskonały sposób na wdrożenie kreatywnych rozwiązań sprzedażowych, które już dawno chodziły Ci po głowie! Elastyczność to jedna z największych zalet współpracy z naszą firmą.

Nowym dilerom zapewniamy ceny licencji o 30% niższe w porównaniu do naszych cen promocyjnych!

Jak zacząć współpracę?

Skontaktuj się z nami – napisz maila lub zadzwoń. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i szczegółowo wyjaśni, jak będzie wyglądała nasza współpraca. Jasne warunki, umowa bez kruczków i prosty model współpracy to korzyść dla obu stron. Już dziś zacznij zarabiać na sprzedaży jednego z najbardziej cenionych programów dla firm!