Oprogramowanie dla firm

Fakturowanie online – Mobilna Faktura

Faktura VAT » Fakturowanie online – Mobilna Faktura
Fakturowanie online

Mobilna Faktura – System fakturowania online

(Wersja BETA)

Fakturowanie online – Mobilna Faktura

Poznaj program do faktur online Mobilna Faktura – wygodną i funkcjonalną aplikację, która umożliwia wystawianie dokumentów z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu. Fakturowanie online to obecnie najszybszy i najnowocześniejszy sposób na zarządzanie sprzedażą.

Wystawianie faktur to codzienność wielu przedsiębiorców. Dostępne obecnie na rynku narzędzia nie ograniczają wykonywania tej czynności wyłącznie do biura i komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem. Dzięki aplikacji Mobilna Faktura możesz wystawiać dokumenty, gdziekolwiek jesteś.

Fakturowanie online – dlaczego warto

Stworzona z myślą o potrzebach współczesnego przedsiębiorcy, aplikacja Mobilna Faktura wyróżnia się funkcjonalnością i prostotą obsługi. Fakturowanie online wymaga wyłącznie urządzenia z przeglądarką internetową. Dzięki temu z programem Mobilna Faktura dokument wystawisz w biurze, w hotelu, we własnym domu podczas pracy zdalnej itp. Pomyśl, jakie to ułatwienie np. dla handlowców działających na zasadzie vansellingu – mogą oni szybko wystawić fakturę na tablecie lub smartfonie i przesłać ją od razu do klienta w formie elektronicznej bądź wydrukować na przenośnej drukarce.

Z programem Mobilna Faktura masz pewność, iż system do zarządzania sprzedażą jest zawsze aktualny. Aplikacja przeglądarkowa jest na bieżąco aktualizowana pod kątem zmieniających się przepisów prawa podatkowego oraz potrzeb użytkowników. Nie musisz już instalować aktualizacji ani ściągać nowych wersji programu. Wystarczy, że zarejestrujesz się w systemie – możesz korzystać z niego skądkolwiek zechcesz.

Funkcjonalność Mobilnej Faktury

Program do fakturowania online Mobilna Faktura posiada wszystkie funkcje zaawansowanego systemu do zarządzania sprzedażą i magazynem. Jednocześnie całość zaprojektowana została w sposób prosty i intuicyjny nawet dla początkującego użytkownika. Za pomocą aplikacji wystawisz faktury VAT, paragony, faktury i noty korygujące, rachunki i wiele innych dokumentów. Jako jeden z niewielu programów umożliwiających fakturowanie online, Mobilna Faktura udostępnia możliwość zarządzania gospodarką magazynową. Stworzysz tu listy towarów wraz z cennikiem, wystawisz dokumenty WZ i PZ itp.

Mobilna Faktura zawiera czytelny, a przy tym profesjonalny szablon ewidencji VAT z opcją wydruku i eksportu do PDF. Pozwala też na zarządzanie rozrachunkami – w szybki sposób sprawdzisz, które faktury zostały opłacone, a które jeszcze oczekują na wpłatę. Możesz indeksować statusy faktur oraz wysyłać zawiadomienia o przeterminowanych płatnościach.

Mobilna Faktura to także:

 • Możliwość dostosowania wyglądu faktury: stylu, logo, własnego tekstu itp.
 • Wysyłka dokumentów w uniwersalnym formacie PDF
 • Baza kontrahentem z prostym systemem CRM
 • Import i eksport danych
 • Zlecenie wysłania faktury pocztą tradycyjną bez wychodzenia z domu!
 • Wprowadzanie deklaracji podatkowych i ZUS-owskich
 • Moduł Lista umów – szybki podgląd wszystkich umów o dzieło lub o zlecenie
 • Możliwość dodania kilku różnych firm i wielu użytkowników z różnymi uprawnieniami
 • Kasa – zapisywanie transakcji za pomocą dokumentów KP i KW
 • Kartoteka środków trwałych
 • Moduł Pojazdy – tworzenie listy samochodów firmowych
 • Szczegółowy terminarz

Program do fakturowania online z KPiR

Program Mobilna Faktura dostępny jest w czterech opcjach abonamentowych. Opcja MAX oprócz wszystkich funkcjonalności posiada też podatkową księgę przychodów i rozchodów. Okazuje się więc, iż ta prosta aplikacja pozwala na prowadzenie uproszczonej księgowość! Dodatkowo w wersji Standard istnieje możliwość zintegrowania systemu z Allegro.pl i z OsCommerce, a także uzyskanie dostępu do WebApi. 

Jednym z priorytetów twórców programu Mobilna Faktura jest bezpieczeństwo. Aplikacja posiada 256-bitowy certyfikat SSL, a gromadzone w niej dane są odpowiednio zabezpieczone przed osobami niepożądanymi. Do tego Mobilna Faktura kusi bardzo atrakcyjną ceną – zdecydowanie niższą niż tradycyjne, „pudełkowe” programy. Cztery warianty do wyboru (w tym darmowy!) pozwalają na dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.