Oprogramowanie dla firm

Program partnerski

Faktura VAT » Program partnerski

Szukasz prostego sposobu na dodatkowy zarobek? W ramach naszego Programu partnerskiego zyskasz atrakcyjne źródło pasywnego dochodu! Wystarczy, że umieścisz na swojej stronie link lub baner reklamowy do strony z naszą ofertą. Zapewniamy prosty i wygodny model współpracy dla przedsiębiorców i osób fizycznych!

Program partnerski – na czym polega współpraca

Na początku z naszym przedstawicielem szczegółowo omówisz warunki współpracy. Jeśli będą odpowiadały Twoim potrzebom, podpiszemy umowę. Uzyskasz dostęp do specjalnego Panelu Partnera obsługiwanego za pomocą przeglądarki internetowej. Aplikacja zapewnia odpowiednie narzędzia marketingowe, dzięki którym zrealizujesz zadania Partnera. Otrzymasz też dostęp do statystyk, które pozwolą Ci kontrolować polecenia.

Na swojej stronie internetowej umieścisz baner reklamowy lub link kierujący do strony z naszą ofertą. Jeśli użytkownik, który w niego kliknął zakupi licencję na oprogramowanie, otrzymasz atrakcyjną prowizję – nawet 25% wartości zamówienia! Nie ma znaczenia, po jakim czasie od kliknięcia zostanie ono złożone. Unikalny identyfikator Partnera zawarty w linkach zapisze się w plikach cookies. Dzięki temu wiemy, komu wypłacić prowizję od sprzedaży!

Korzyści z udziału w Programie partnerskim

Zasady współpracy potwierdzonej umową są proste i przejrzyste. Zarabiasz nawet po długim czasie od umieszczenia linka lub banneru na swojej stronie! To pasywny dochód, pożądany w każdej firmie. Wypłaty realizujemy już od 100 zł – w dowolnym momencie przelejemy Twoją prowizję.

Nasze oprogramowanie dla firm od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. To prosty, a zarazem bardzo funkcjonalny system, chętnie wybierany przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Zamieszczając link do strony z wysokiej jakości produktem masz ogromną szansę na konkretny zarobek.

Jak nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem – wyślij do nas e-mail lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej o warunkach współpracy. Przedstawimy Ci ofertę Programu partnerskiego, a gdy zdecydujesz się podpisać umowę – udostępnimy praktyczne narzędzia i damy pełną swobodę nieograniczonego zarobku!