Oprogramowanie dla firm

Instrukcja instalacji programu Faktura VAT 2023

Faktura VAT » Instrukcja instalacji programu Faktura VAT 2023
Oceń ten post

Program do zarządzania sprzedażą Faktura VAT 2023 to narzędzie chętnie wybierane przez małych i średnich przedsiębiorców. Dostępny w trzech wersjach – START, STANDARD oraz PRO – pozwala na dopasowanie funkcjonalności do specyfiki i potrzeb firmy. Poniższa instrukcja instalacji programu Faktura VAT 2023 obejmuje wszystkie trzy wersje. Sprawdź, jak krok po kroku pobrać, zainstalować i wprowadzić klucz instalacyjny w programie.

Instrukcja instalacji programu Faktura VAT 2023 – krok po kroku

Krok 1.

Zacznij od pobrania wybranej wersji programu Faktura VAT 2023. Na stronie Rafsoft.net kliknij czerwony przycisk w prawym górnym rogu „Pobierz programy”.

Instrukcja instalacji programu Faktura VAT 2023

Wybierz odpowiednią wersję programu: START, STANDARD lub PRO z dostępnej listy i kliknij „Pobierz program”.

W uzyskanym panelu jeszcze raz wybierz wersję, podaj swój aktualny adres e-mail i zaznacz oświadczenie o zapoznaniu się z informacją o zasadach i celach przetwarzania danych osobowych. Kliknij przycisk „Pobierz program”.

Pojawi się okno do wyboru miejsca docelowego – folderu, do którego zostanie ściągnięty plik instalacyjny. Kliknij „Zapisz”.

Krok 2.

Otwórz plik instalacyjny. Znajdziesz go w folderze docelowym lub na dolnym pasku przeglądarki. Rozpocznie się proces instalacyjny. Kliknij „Uruchom”.

System zapyta o zezwolenie na wprowadzenie zmian na urządzeniu. Kliknij „Tak”. Następnie zaakceptuj warunki umowy licencyjnej i wybierz folder docelowy, w którym zainstalują się pliki programu. Kliknij „Dalej”.

Wybierz nazwę, pod którą program Faktura VAT 2023 będzie wyświetlał się w menu Start. Kliknij „Dalej”, a następnie „Instaluj”.

Krok 3.

Jeśli w ostatnim oknie zaznaczyłeś „Uruchom program” program zostanie włączony automatycznie. Ściągnięta wersja jest wersją demonstracyjną, ważną przez 31 dni od instalacji. Aby w pełni korzystać z funkcjonalności systemu, musisz wykupić pełną wersję.

Po uruchomieniu programu pojawi się okno. Kliknij czerwony przycisk „Kup program”.

Po przekierowaniu na stronę sklepu wybierz interesujący Cię program i kliknij „Kup teraz”.

Krok 4.

Wybierz liczbę stanowisk, na których oprogramowanie będzie używane. Podaj dane do faktury, wybierz sposób płatności. Zaznacz „Przeczytałem i akceptują regulamin” i kliknij „Kupuję i płacę”.

Krok 5.

Po dokonaniu płatności na adres mailowy otrzymasz klucz rejestracyjny. Do folderu z zapisanymi plikami programu pobierz plik keyfv23start (lub standard/pro) stanowiący załącznik do otrzymanego maila.

Krok 6.

W otrzymanym mailu znajduje się też klucz rejestracyjny oznaczony „KOD:”. Po ponownym uruchomieniu wersji demo programu wybierz nazwę firmy, dla której produkt ma zostać zarejestrowany. Następnie pojawi się okno z prośbą o wpisanie klucza rejestracyjnego. Przepisz lub skopiuj w to miejsce otrzymany kod.

Na koniec rejestracji pojawi się okienko „Potwierdzenie prawidłowości klucza przebiegło pomyślnie”. Powyższa instrukcja instalacji programu Faktura VAT 2023 pozwoliła Ci w pełni skorzystać z możliwości tego narzędzia.

Instrukcja instalacji programu Faktura VAT 2023 - zrobione!
Udostępnij ten artykuł
Anna Kruk
Anna Kruk
Artykuły: 33

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *