FAQ Category: OPERACJE W PROGRAMIE

Jak zmienić/usunąć tekst na fakturze „Dowolny tekst…..”?

OPERACJE W PROGRAMIE A Jak zmienić/usunąć tekst na fakturze „Dowolny tekst…..”? Wybieramy opcję z menu Ustawienia -> Podstawowe -> Konfiguracja programu -> Wygląd dokumentu -> Teksty, teraz wybieramy z listy Stały tekst. Mamy możliwość wybrania gotowych lub wprowadzenia własnego tekstu lub całkowitego usunięcia.

Jak ustawić numerację w programie?

OPERACJE W PROGRAMIE A Jak ustawić numerację w programie? W programie wybieramy opcję Ustawienia -> Podstawowe -> Konfiguracja programu -> Numeracja.

Jak zmienić/usunąć logo na fakturze?

OPERACJE W PROGRAMIE A Jak zmienić/usunąć logo na fakturze? W programie wybieramy opcję Ustawienia -> Podstawowe -> Konfiguracja programu -> Wygląd dokumentu -> Logo i tło.

Jak zmienić sposób liczenia VAT?

OPERACJE W PROGRAMIE A Jak zmienić sposób liczenia VAT? W programie istnieją dwie możliwości liczenia podatku od cen netto lub brutto (jak z kasy fiskalnej). Zmiany dokonujemy podczas wyboru danego dokumentu sprzedaży lub zakupu.

Jak zmienić walutę dokumentu?

OPERACJE W PROGRAMIE A Jak zmienić walutę dokumentu? Faktura -> Nowy dokument sprzedaży. W prawym górnym rogu mamy do wyboru rodzaj waluty.