FAQ Category: LICENCJA I REJESTRACJA

Jak i gdzie mogę zarejestrować program?

LICENCJA I REJESTRACJA A Jak i gdzie mogę zarejestrować program? Program można zarejestrować na stronie www.sklep.ksiegowosc24.pl lub bezpośrednio w programie opcja Zakup programu.

Jak najszybciej nabyć program (kod odblokowujący)?

LICENCJA I REJESTRACJA A Jak najszybciej nabyć program (kod odblokowujący)? Najszybszym sposobem nabycia programu jest dokonanie płatności za pomocą systemu płatniczego online, np. dotpay.pl dawniej allpay.pl lub payu.pl, transakcja odbywa się automatycznie, a po dokonaniu płatności np. z Inteligo, Mtransfer lub za pomocą karty otrzymuje się natychmiast kod odblokowujący do wersji demo, przez co otrzymuje […]

Gdzie należy wprowadzić otrzymany kod?

LICENCJA I REJESTRACJA A Gdzie należy wprowadzić otrzymany kod? Kod wprowadza się w okienko, które wyświetla się automatycznie zaraz po uruchomieniu programu. Aby pokazało się okienko z prośbą o wpisanie kodu należy posiadać oryginalną płytę CD z programem lub posiadać plik klucza rejestracyjnego keyfvBA10.dat, który przesyłany jest razem z kodem. Plik należy zapisać na dysku […]

Jak długo trwa zakupiona przez moją firmę licencja?

LICENCJA I REJESTRACJA A Jak długo trwa zakupiona przez moją firmę licencja? Licencja obowiązuje na okres 1 roku. W tym czasie bezpłatne aktualizacje i pomoc techniczna. Po tym okresie należy wykupić aktualizację.

Utraciłam wszystko, program i dane. Co robić?

LICENCJA I REJESTRACJA A Utraciłam wszystko, program i dane. Co robić? W przypadku gdy posiada Pan/Pani wersję na płycie CD (pudełkową), wystarczy ją zainstalować. Jeżeli nie ma Pan/Pani płyty to należy napisać do nas pismo wyjaśniające przyczynę utraty klucza i prośbę o wystawienie jego duplikatu (może być drogą mailową).