FAQ Category: LICENCJA I REJESTRACJA

Jak najszybciej nabyć program (kod odblokowujący)?

Najszybszym sposobem nabycia programu jest dokonanie płatności za pomocą systemu płatniczego online, np. dotpay.pl dawniej allpay.pl lub payu.pl, transakcja odbywa się automatycznie, a po dokonaniu płatności np. z Inteligo, Mtransfer lub za pomocą karty otrzymuje się natychmiast kod odblokowujący do wersji demo, przez co otrzymuje się pełny legalny produkt. Wyboru sposobu płatności można dokonać na […]

Gdzie należy wprowadzić otrzymany kod?

Kod wprowadza się w okienko, które wyświetla się automatycznie zaraz po uruchomieniu programu. Aby pokazało się okienko z prośbą o wpisanie kodu należy posiadać oryginalną płytę CD z programem lub posiadać plik klucza rejestracyjnego keyfvBA10.dat, który przesyłany jest razem z kodem. Plik należy zapisać na dysku C:/ lub w katalogu programu.

Utraciłam wszystko, program i dane. Co robić?

W przypadku gdy posiada Pan/Pani wersję na płycie CD (pudełkową), wystarczy ją zainstalować. Jeżeli nie ma Pan/Pani płyty to należy napisać do nas pismo wyjaśniające przyczynę utraty klucza i prośbę o wystawienie jego duplikatu (może być drogą mailową).